WARNİNG!!!

Blogumda yer alan yazı ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASI'na göre suçtur.

21 Şubat 2012 Salı

''Pleasant a Day…''


Bir önceki postta bahsetmistim fetih 1453’e gitmiştik geçtiğimiz Cuma akşamı. Ardından ben ne olduğumu anlayamayıp cumartesi günümü baygın bir şekilde uyuyarak geçirdim.

Pazar sabahı İstanbul’un güneşinden bizde faydalanıp saat 10:30 civarı düştük yollara. Baştaki plan fulya acıbadem’de ufak bir operasyon sonucu yatan arkadaşı ziyaretti. Ama öncesinde plan yapmadan olmaz diyen ablamlar acil durum sinyallerini duyurup hemen bir kahvaltı planladılar. Ataşehirden alınan arkadaşlarla beraber koyulduk Avrupa yakası yollarına. Allahtan havanın bu kadar güzel olmasına rağmen köprüde hiç trafik yoktu. Hemen karşıya geçtik. Rumeli hisarı’na geldik mekanlara bakınarak gidiyorduk ki ANTİK LATERNA’ya girmeye karar verdik.
Mekan gerçekten çok hoş bunu adımınızı yere attığınız ilk anda anlıyorsunuz. Arabadan iner inmez sizi vale karşılıyor. Etrafınızda uçuşan garsonlar sizi hemen uygun masaya alıyorlar. Dış mekan ve içerde localar var.


Daha sonra siparişler alınıyor. Biz serpme  kahvaltı, çiğ börek, sucuklu yumurta, türk kahvesi ve taze portakal sularını denedik.

Her şey dört dörtlüktü. Servis çok hızlı. Kahvaltı eşliğinde sınırsız çay da var. Ayrıca üşürseniz sandalyenizin kenarında hazırlanmış şallarınızda çok hoş. Herkese şiddetle tavsiye ederim mekanı.


Kapanış fotoğrafımız mekanın güzel manzarasından olsun bakalım =)))
Gideceklere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. =)))

Daha önce Antik Laterna’yı deneyen var mı?

Memnun kalan-kalmayan fikri olanların fikrini öğrenebilir miyiz?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...